КП "ЖЕК 1"

Корисні посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Опитування

Над чим нам потрібно працювати? Що покращити?
Історія розвитку Друк

 

          В 1967 році в місті  Бориспіль було створено Будинкоуправління № 1, яке обслуговувало перші багатоповерхові будинки міста по вул. Дачна, вул. Мануільського, Леніна 73 (тепер вул. Київський Шлях), вул. Центральна (тепер Ленінградська) та  вул. Броварська. Підприємство очолював СОШНІКОВ ФЕДІР ТИХОНОВИЧ.

          З 1970 року керівником підприємства було призначено ВОЛОШКА ДМИТРА ДМИТРОВИЧА.

          Місто розбудовувалось – на баланс підприємства передавались новозбудовані житлові будинки та котельні по вул. Ворошилова, Ленінградська, Котляревського, Київський шлях 41. На той час підприємство обслуговувало житловий фонд, котельні міста, вивозили сміття , відкачували нечистоти, та обслуговували зовнішні тепломережі.

          З 1972 року паралельно з експлуатацією  житлового фонду будували виробничу базу підприємства: гаражі, склади, столярну майстерню, токарний цех, проводили реконструкцію службових приміщень. На підприємстві працювало 67 чоловік.

          На підставі рішення Київської обласної ради народних депутатів №7 від 03.08.1976 року на базі будинкоуправління було створено БОРИСПІЛЬСЬКУ ЖИТЛОВО – ЕКСПЛУАТАЦІЙНУ КОНТОРУ №1.

          В 1980 році було побудовано базу відпочинку «Мрія»  в с. Кийлів, для відпочинку робітників підприємства.

          На перше січня 1985 року підприємство обслуговувало  122  будинки, загальною площею 213,1  тис.кв.м.  В березні 1985 року підприємство реорганізували, створивши в місті ЖЕК № 2, на баланс якого нашим підприємством було передано 44 житлові будинки, загальною площею 23,3 тис.кв.м. – будинки мікрорайону Ленінградська.

          З грудня  1986 року підприємство очолював ГУЧЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ.

          В 1986році на баланс підприємства було прийнято відомче житло УМБ-17 -3 будинки, площею 9,4 тис.кв.м.

          На протязі 1996-1998 року на баланс підприємства було прийнято відомче житло тресту «Бориспільсільбуд» та радгоспу «Бориспільський» всього 20 будинків площею 28,9 тис.кв.м. та багато інших.

          Згідно рішення колегії Бориспільської міської ради № 2 від 30.05.2002 року Житлово-експлуатаційна контора  перереєстрована в  КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА № 1» і являється унітарним підприємством та входить до сфери управління виконавчого комітету міської ради.

          На даний час керівником підприємства призначено ВОШКУЛАТА ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА.