КП "ЖЕК 1"

Корисні посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Опитування

Над чим нам потрібно працювати? Що покращити?
Основна мета діяльності підприємства Друк

 

          Забезпечення належного утримання і збереження житлового фонду, який знаходиться у його віданні, в належному технічному стані;

          Забезпечення безперебійної роботи обладнання та благоустрою житлових будинків, санітарної роботи обладнання та  санітарної очистки прибудинкових територій та контроль за дотриманням громадянами правил користування житловими приміщеннями;

          Своєчасне та якісне виконання зобов’язань за договорами та замовленнями.

                       

Із загальної кількості житлових будинків, що знаходяться на балансі КП «ЖЕК-1» :

Кількість будинків Площа, тис. м2
Одноповерхових 7 1.1
Двоповерхових 18 8.3
Чотирьохповерхових 2 3.7
П’ятиповерхових 55 199.0
Семиповерхових 1 4.2
Дев’ятиповерхових 14 106.4
Десятиповерхових 2 18.8
ВСЬОГО 99 341.5

 

 

            Основна частина житлового фонду, що перебуває на балансі КП «ЖЕК-1", потребує ремонту, реконструкції і модернізації. Потребують капітального ремонту 63 відсотки дахів, внутрішньо будинкові системи водопостачання та теплопостачання, під’їзди, прибудинкові під’їзні шляхи та відмостки,  господарські, дитячі та спортивні майданчики.

          Середньооблікова чисельність штатних працівників становить 146 чоловік.

          Незважаючи на скрутний фінансовий стан, підприємство  намагається забезпечувати виконання необхідних робіт по наданню послуг для населення.

          Життєвий потенціал підприємства є,  і в подальшому будемо працювати та навчатися, переймати  кращий  досвід    для  обслуговування населення.

 

              Підприємство КП "ЖЕК-1" має ліцензію на технічне обслуговування та ремонт пасажирських ліфтів. На базі Комунального підприємства "житлово – експлуатаційна контора - 1" створена дільниця по обслуговуванню ліфтового господарства, що надає послугу з технічного обслуговування та ремонту ліфтів по м. Бориспіль.